průvodce Aleš
České Švýcarsko, Krásná Lípa
+420 736 224 222
info@bohemian-switzerland.cz

Překlad

EnglishČeštinaDeutschPolskiРусский한국어

Prohlídky s průvodcem - apartmány - místní informace

Jídlo a pití

restaurace

Kristinin hrádek – speciální restaurace s místní zvěřinu (divočák, jeleni,…). Se nachází poměrně daleko od NP, ale pokud navštívíte skalní Tisa, to je jen 5 min autem odtamtud.

Hotel Ostrov – kvalitní restaurace, Nabízíme nejen tradici české kuchyně. reccomend: Švičko. Obrovská nabídka menu Rum. Nachází se v blízkosti Tiské stěny.

útočiště – pěkné kávu a restaurace společně, velmi chuť vageterian polévky a dezerty, docela atmoshere. Nachází se v obci Tisá.

Forta – hight kvalitu potravin pro každého zahrnují vegeterian. Restaurace se nachází na hlavní turistické trase mezi Pravčická brána a soutěsky Edmunds. Během sezóny docela přeplněný.

Na Stodolci – vysokou kvalitu potravin a pivo pouze z místní oblasti. Velmi hezký venkovský statek designu. reccomend: palačinky jako poušť a místní pivo Lisak. Musíte použít auto, Je to umístěno 20 min autem z Hřenska.

DEVÍTKA – restaurace s výhledem na golfové Club Resort Janov. Docela umístit také v průběhu sezóny. reccomend: vepřová žebírka pikantní. umístěný 5 km od obce Hřensko.

Restaurant Praha – Tradiční česká hospoda jídlo, to je pozitivní, že tato restaurace má otevřeno po celý rok a nachází se ve středu NP v obci Jetřichovice.

Stara hospoda – Tradiční české jídlo s velkou zahradou se spoustou dřevěných soch. Nachází se v obci Doubice.

U Oty – Chcete-li zkušenosti z opravdu hospody místní atmoshere a potravin. reccomend: kančí guláš. Návštěva chata pub v Kyjově. Východně od Národního parku. Zavřít Brniky icewatter padá.

Jedlova – restaurace na stejnojmenné vrchu Jedlová. Doporučuji tradiční velký dumbling s borůvkami. Nachází se v Lužických horách.

Kavárna

Coffee and Book – Láska kávy a designu, doporučuji navštívit tuto kávu těsně pod hradním Děčín.

Mezi Domy – Chtěl zkusit tradiční českou polévku nebo poušť? jen pěkný design místo 1 minut chůze od vlakového nádraží Děčín.

Kavarna Atelier – love coffee, moderního umění a rodinná atmosféra. Navštívit tuto kávu v městské Krasna Lipa, zavřete hlavní náměstí. reccomend: Tiramisu

Pivovar

Falkenštejn – pěkný nový moderní pivovar a restaurace se nachází v městečku Krásná Lípa. Mnoho druhů piv speciality. Dobrá česká hospoda jídlo.

Kočovník – Malý pivovar pod hradem v centru Děčína. reccomend: ochutnávka piva deska

pivovar Helene – traditiona české kuchyně s typickou vůní 🙂 malý pivovar se nachází v obci Kytlice.


zveřejněn na: 21.11.2019  -  podán v rámci: Blog  -  označeni: , ,