průvodce Aleš
České Švýcarsko, Krásná Lípa
+420 736 224 222
info@bohemian-switzerland.cz

Překlad

EnglishČeštinaDeutschPolskiРусский한국어

Prohlídky s průvodcem - apartmány - místní informace

Jak tráví zimu v Českém Švýcarsku?

Zimní procházky v Národním parku

Tže Národní park je otevřen po celý rok. jsou cloced jen některé zajímavosti (například: Edmunds Gorges – loď – zavřít v zimě, Pravčická brána je otevřen pouze o víkendu ). Nevadí. Můžete chodit mezi skalami a údolí, pozorovat přírodu a ledu. To je obecně kolem 0 ° C. Reccomend zimní loď a oblečení. Podívejte se na několik tipů na zimní výlety nebo atrakce tady. Chtěl bys zimní vedení turné z Prahy, podívej se sem.

Doporučuji k návštěvě během zimy: Brniky icewaterfalls, Doslky Mill, Jedlova hill

Podívej se na mapa. Podívej se na doprava možnosti.

Lyžování
Existují několik lyžařská oblast v této oblasti, mainly in Lužické hory ( Žitavské (Lausitz) hory, Horská Lusatic). Navštivte lyžařský areál Podluží Horní, Polevsko nebo Jonsdorf.

Lyžích možností použití. Polevsko, Luž, Doubice, Sohland. pronájem zařízení, podívej se sem.

Turistika na sněžnicích

Během ledna a února je obvykle enought sníh snowshoing. Jeden z nejoblíbenějších stezky je Brtníky ledová voda padá. Rent sněžnice zde.

Chuť potravin a nápojů

Venku chladno Wheater, Uvnitř teplých jídel a nápojů. Můžete ochutnat místní speciality. Návštěva pivovar Nomad in Děčín or pivovar Falkenštejn , pochoutka potraviny (Také pro vegetarien) v restauraci Na Stodolci, hotel Ostrov nebo vysokou úroveň kvality kávy v kávové Atelier v Krásné Lípě, nebo Káva & knihy Děčín. Více o restaurant zde.

Wellness a spa

Z chladné zimní teploty (obvykle pod 0 ° C v zimě) najít horké místo se saunou a lázeňské středisko. Nejvetsi z nich je ve městě Bad Schadau a volání Toskana spa. Pěkný rodinný bazén s whirpool a sauna najít také v České Sode národního parku, plocha Tisa skály a hotel Ostrov. Přírodními lázně s venkovním biotop jezírka, hottube a sauna, Návštěva Krasna Lipa a Český Cottage.

jóga relaxovat

Soukromá jóga lekce v docela designu jógy salonu v Český Cottage.Vánoční atmosféra

Durign příchodem (prosinec) Každý českých a německých měst a vesnic jsou zdobeny světly a vánoční stromky. Obvykle během víkendu uspořádat příchodem trhy s tradičními řemesly handmand, horké červené víno a pečené kaštany. reccomend Děčín, Krásná Lípa


zveřejněn na: 7.11.2019  -  podán v rámci: Blog  -  označeni: , ,